genel NIKON EN-EL15A Li-Ion Batarya!ya Alternatif Duracell EN-EL15
Close
12 sonuçtan 1 ile 12 arası

NIKON EN-EL15A Li-Ion Batarya!ya Alternatif Duracell EN-EL15

Çekimleri çoğunlukla Live-View yapıyorum iki adet NIKON EN-EL15 Li-Ion Batarya bazen yetersiz geliyor.Yedek batarya şart oldu ,yeni çıkan NIKON EN-EL15A Li-Ion'rın tanesi 65 € kargo ücreti ile 70 €.Çok pahalı be! O zaman bizde başka markalara bakarız.İki adet Duracell Li-Ion EN-EL15 alırız dedik ve aldık.59,98 € bataryalar tutarken artı 2,99 € kargo ücreti ödedim iki aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım anlayacağınız duracell den memmun kaldım.Şiddetsiz tavsiye ederim.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  51rA7oWBdEL._SL1024_.jpg
Görüntüleme: 5
Büyüklüğü:  54.7 KB (Kilobyte)
ID:	18391

Resmin ismi:  20170716005922.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  49.0 KB (Kilobyte)
ID:	18392

https://www.amazon.de/Nikon-EN-EL15a.../dp/B06ZZ6FG37

https://www.cyberport.de/?DEEP=7187-...oaAiYjEALw_wcB

bu pillerin sahte çin malı olanı bile bulunmuyor markalı yan sanayisi olduğunu ilk defa duydum. iyi bir olay aslında..dslr de pek yedek pil ihtiyacı duymadım ama illa ki tlaep eden oluyor..

iyiymiş bu, hem güvenilir hem de ucuz bir alternatif.
    şöyle bir inceleme buldum:

şimdi baktım yerli sitelere oem :80 tl duracel 130 tl orcinal:220 tl..

musti diyor ki nikonun tanesi 70 oyro duracelin iki tanesi 65 oyro, yanlış anlamıyorum değil mi?

bu hesabe gore türkiyede duracelin 90-95 tl lere satılması gerekirken 130tl demişler

hızlı al diye bir sitede duracell 109 tl eh kurtarıyor..

Alıntı kesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi baktım yerli sitelere oem :80 tl duracel 130 tl orcinal:220 tl..

musti diyor ki nikonun tanesi 70 oyro duracelin iki tanesi 65 oyro, yanlış anlamıyorum değil mi?

bu hesabe gore türkiyede duracelin 90-95 tl lere satılması gerekirken 130tl demişler

hızlı al diye bir sitede duracell 109 tl eh kurtarıyor..
    Kesim abi bu Duracell piller Türkiye'ye ilk girdiğinde 65-70 TL civarındaydı. Sonradan epey satış yaptı. Fiyatları zamladılar. arz talep oranında artış yaptılar fiyata. Oem yerine tercih edilebilir ama 130 TL ve üzeri verilmez bence. Hızlı Al iyi site benim bir çok alışverişim oldu kendilerinden.
    NeVeR SaY NeVeR

Ben 2 adet en-el15a aldım bu sene. Duracell 130 tl Nikon 180 tl di ve Nikon aldım. Ayrıca Nikon'un kapasitesi bir tık daha yüksek Duracell yanlışım yoksa 1500 mah Nikon 1900 mah.

Türkiye'de orjinal ucuzmuş ?Hakketten mi yav?

Burda düreydim öyle
    Tam burda
    Böyle gollerimi açeydim iki yane
    Tuteydim gendimi
    Tuteydim ellerimi ben
    Alma Duracell deyeydim
    Alma Musti...

NIKON EN-EL15A Li-Ion memleketimde 45€ Bu aksam ölürüm Beni kimse tutamaz...

Gereksiz Eklenti

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum NIKON Li-Ion EN-EL15A derken Li-Ion EN-EL15A özellikle renkli yazdım.yaklaşık iki yıl önce d7200 ü aldığımda üzerinde gelen batarya Nikon EN-EL15 Li-Ion idi anlayacagınız A sı yoktu.Ozamanlar piyasada NIKON EN-EL15 Li-Ion Akku vardı.Nikon bir birbuçuk yıl oldu herhalde bunlara A harfi ekledi ve güncelledi anlayacağınız buda fiyatlara 10,15€ fark yaptı.

Not : 7200 ü aldıktan bir ay sonra saturn den yedek batarya sipariş ettim ve (NIKON EN-EL15 Li-Ion) 50€ ödedim.

Saturn stokta yok NIKON EN-EL15 Li-Ion
    http://www.saturn.de/de/product/_nik...5-1343905.html
    Satun Güncel NIKON EN-EL15A Li-Ion
    http://www.saturn.de/de/product/_nik...a-2255576.html

Resmin ismi:  3076.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  57.5 KB (Kilobyte)
ID:	18398

Resmin ismi:  cf638c51.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  848.7 KB (Kilobyte)
ID:	18399

Resmin ismi:  20170716004633.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü:  62.6 KB (Kilobyte)
ID:	18400
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  nikon_en-el15_accu_li-ion_d1211221363050B_210001638.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  32.4 KB (Kilobyte)
ID:	18397  

valla amatör olduğumdan fotoğrafım yarım kalmış derdim olmadı ama sağolsun nikon bunca yıldır beni yolda komadı.. tek şarj çizgisi varken çıktım döndüm aynı tek şarj çizgisi ile 2. ye çıkmışlığım çok olmuştur, sık sık pil şarj etmeyi doğru bulmam varsın işim yarın kalsın derim. ama sanırım 10 yıldır pilim yarı yolda bittiği ya 2 dir ya 3.. kısaca 2. pili hiç bir zaman düşünmedim..

geçen istanbul ekibi fuji aynasız workshopuna gittiler fuji yetkilileri herkese birer makine vermiş dışarıda çıkp denesinler diye yanlarına da yolluk olarak

1 poşet yedek pil, yanlış değil değil mi öyle oldu

gözünü seveyim dslr nin

Hobi olarak şöyle bir durum var Dslr de sürekli sabit ağırlık elinde veya omzundayken aynasızda sadece yedek pili çantana atıyorsun. Çantayıda sürekli sırtında taşımıyorsan sıkıntı yok. Ne yapsan Dslr bataryası ile başa çıkamıyorsun baksana D850 eğer grip takıp D5 pili takarsan tek şarj ile 4850 foto çekiyormuş şaka gibi

aynasızın bir salaklığı da bu, diyor ki ayna koymadık makine daha ince oldu, olduu, yanında taşıdığın pilleri de göstersene, sahibindende aynasız 2. ellere bakıyorum her biri yanında 2-3 tane pille satılıyor, beş pilli olan bile gördüm.. nerde kaldı incelik hafiflik, aynasız oldu iyi oldu sanki

canım dslr em, mucks, seviyorum seni

bak ilk bulduğum ilanı koyuyorum valla bulmak için uğraşmadım fujifilm xt yazdım tesadüf bir ilana tıkladım sadece

Resmin ismi:  Ekran Alıntısı.JPG
Görüntüleme: 6
Büyüklüğü:  20.0 KB (Kilobyte)
ID:	18403

not: o fiyat eşşek gibi düşecek

Alıntı kesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynasızın bir salaklığı da bu, diyor ki ayna koymadık makine daha ince oldu, olduu, yanında taşıdığın pilleri de göstersene, sahibindende aynasız 2. ellere bakıyorum her biri yanında 2-3 tane pille satılıyor, beş pilli olan bile gördüm.. nerde kaldı incelik hafiflik, aynasız oldu iyi oldu sanki

canım dslr em, mucks, seviyorum seni

bak ilk bulduğum ilanı koyuyorum valla bulmak için uğraşmadım fujifilm xt yazdım tesadüf bir ilana tıkladım sadece

Resmin ismi:  Ekran Alıntısı.JPG
Görüntüleme: 6
Büyüklüğü:  20.0 KB (Kilobyte)
ID:	18403

not: o fiyat eşşek gibi düşecek
    Body dir o Bady olsa duramazsın... xD

çıt çıtlı bady olabilir belki