ORGANİZASYON YAYLALAR YAYLALAR - Sayfa 5
Close
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
99 sonuçtan 81 ile 99 arası
    aradım ama ulaşamadım, musaitliğinde ara istersen.. tel 0554 910 1048

aynen, doğrudur.

Alıntı hasan tahsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberleşiriz Hüseyin. Senin 0536 4126848 di değil mi?
    Bin Nefesle Yap!
    Bir Nefesle Pozla!

resmen kalkın ulennnn diyor, bir çığırma ile feleğinizi şaşırtırım diyor. sonra utanmadan arkasını dönüp yatmaz mı, hadi baş baş diyerekten; senin uykun kaçmış oluyor o saatten sonra

Alıntı yvz_hlc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee çocuk olan ev nasıl da belli oluyor
    Bin Nefesle Yap!
    Bir Nefesle Pozla!

[QUOTE=yvz_hlc;89647]
    Alıntı kesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son gittiğim kuzgölcük yayla gezisinden kareler

Topraam süper fotolar görmüştüm önceden de.. Hüseyin (koreli) yayla adını söylersen Kesim'in dediği gibi bir bakarız ne var ne yok diye
    sağolasın hepsi 20mm 1,8G nin eseri

Evet değerli abilerim,arkadaşlarım. Yaylanın adı Çiğdem yaylası. Hendek üzerinden gidiliyor. Yayla aslında şenlik zamanı dışı, yaylacılık yapanlar dışında pek insan barındırmıyor. biz gittiğimizde muhtemelen bir iki ev dışında kimse olmayacaktır. artık havalar soğuyor diye insanlar dönüşte geçti. Çok ağır şekilde olmayacak tarzda 10-15 dk'lık yürüyüş yapabiliriz. bir de belki araçlar 15 dk mesafede ufak bir gölet var o tarafa gidip gelebiliriz. onun dışında söylediğiniz gibi çay-çorba-muhabbet şeklinde çevirebiliriz.

Eğer herkes için uygunsa sabah saat 09:00 gibi İbrahim abi'nin dükkanda buluşur, ufaktan kahvaltı yaparız. Kahvaltı sonra çok oyalanmadan yola çıkar tahmini 1- 1 buçuk saat yolculuktan sonra yaylaya varırız. Ufak ufak turlar (bizi çok yormayacak şekilde) bol bol muhabbet ederiz. O arada mangalı harlar, semaveri coşturur muhabbetin dibine vururuz

İbrahim abi müsait olunca dükkanın konumunu atacak ama Sakarya Golden Börekçilik diye yazınca navigasyondan çıkabilir yada Sakarya Erenler Aziziye Camii diye aratınca çıkar diye tahmin ediyorum. Eğer bulmak zor olur derseniz Sakarya'nın girişinde ilk değil ikinci ışıkları geçince (iki ışık arka arkaya) hemen 100 metre sağda OrmanPark var, oraya gelirsiniz ben sizi orda bekliyor olurum oradan geçeriz İbrahim abinin dükkana.
    NeVeR SaY NeVeR

Alıntı husynsvm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmen kalkın ulennnn diyor, bir çığırma ile feleğinizi şaşırtırım diyor. sonra utanmadan arkasını dönüp yatmaz mı, hadi baş baş diyerekten; senin uykun kaçmış oluyor o saatten sonra
    olsun bak buna da şükür; tekrar yatman için fırsat veriyor Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin, amin!

Alıntı husynsvm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün bekardın evlendin çocuk çömleğe karıştın yarın kayınbaba birgün de DEDE sin Hüso!Sızlanmayı bırak sarıl kerataya çek kokusunu içine... Uyur unutursun yorgunluğu.
    Yaylayada git bol yürüyüş yap oksijeni bas çiğerlere al sana temiz hava masajı

İnşallah diyelim. Keratanın en güzel zamanları, sevdiriyor kendini. akşam eve dönerken annesi balkona çıkarıyor, tüm mahalleden babaaa babaaa sesi yankılanıyor; o zaman ben eriyorum. sonra kapıyı açmaya çalışıyor, daha 16 aylık düşünün. Sızlanmıyorum, yalnızca o anki durumu resmediyorum ama yaş 35 keşkem daha önceden olsaymış diyorum hep allah herkese nasip etsin, güzel duygular bunlar...

Alıntı musti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün bekardın evlendin çocuk çömleğe karıştın yarın kayınbaba birgün de DEDE sin Hüso!Sızlanmayı bırak sarıl kerataya çek kokusunu içine... Uyur unutursun yorgunluğu.
    Yaylayada git bol yürüyüş yap oksijeni bas çiğerlere al sana temiz hava masajı
    Bin Nefesle Yap!
    Bir Nefesle Pozla!

Arkadaşlar dükkan için yol tarifi gelen arkadaşlarla dükkanda toplanıp bir kahvaltı yapıp sonra yola çıkarız çok fazla yiyip gelmeyin yada istediğiniz başka şeyler varsa bir haber edin yeter mesela dersiniz ben yumurtasız kahvaltı yapamam ne isterseniz başım gözüm üstüne
    https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d515.9540252756008!2d30.4 06272257263232!3d40.77073849561093!2m3!1f0!2f0!3f0 !3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0%3A57b4de1a2b43c23!2zR29sZGVuIELDtnJla8OnaWxpaw!5e0!3 m2!1str!2str!4v1505974569643
    AN'ı yakalarsan ANI olur

Alıntı jantymans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dükkan için yol tarifi gelen arkadaşlarla dükkanda toplanıp bir kahvaltı yapıp sonra yola çıkarız çok fazla yiyip gelmeyin yada istediğiniz başka şeyler varsa bir haber edin yeter mesela dersiniz ben yumurtasız kahvaltı yapamam ne isterseniz başım gözüm üstüne
    https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d515.9540252756008!2d30.4 06272257263232!3d40.77073849561093!2m3!1f0!2f0!3f0 !3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0%3A57b4de1a2b43c23!2zR29sZGVuIELDtnJla8OnaWxpaw!5e0!3 m2!1str!2str!4v1505974569643
    abi sen gel yeter, sizin şu manuelleri bir görmek incelemek istiyorum..

abi bir de hendek boluya yakın ya sabah bekleyecek bir yer söyleseniz hendekte beklesek?

abi bir de hendek boluya yakın ya sabah bekleyecek bir yer söyleseniz hendekte beklesek?
    topraam sırf İbrahim abinin börekleri yemek için Hendek - Adapazarı arası gelinir de dönülür de

Alıntı yvz_hlc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topraam sırf İbrahim abinin börekleri yemek için Hendek - Adapazarı arası gelinir de dönülür de
    +1

Kesim abi arada 30 km fark var, bence sabah börekleri ve ballı sıcak sütü kaçırma. tabii yine sen bilirsin ama bence İbrahim abiye uğramalısın. Geçen sefer de Düzce üzerinden Karasu'ya gelip Adapazarı'na gelmemiştin. Gerçi o zaman kahvaltıyı Karasu Yenimahalle'de yapmıştık.
    NeVeR SaY NeVeR

Ahmet Sırrı ile geleceğiz bu sefer şöför o, bence gerek yok ama son söz Ahmetin, Ahmet mikrofon sende..

gelirken bi paket getirisiniz illa ki

Ahmet Sırrı ile geleceğiz bu sefer şöför o, bence gerek yok ama son söz Ahmetin, Ahmet mikrofon sende..

gelirken bi paket getirisiniz illa ki
    Valla Kesim abi yok öyle Sakarya'ya gelmeden börek yemek Yaylada böbrek yaparız mangalda Hem Ahmet'in bize sözü vardı. geleceğidi, börek yiyeceğidik, süt içeceğidik İbrahim abinin tükkanda.
    NeVeR SaY NeVeR

Evvet abilerim öncelikle geç yazdığım için özür diliyorum biraz yoğundu son bir kaç gün ben kesim abi ile de konuştum biz adapazarına geliyoruz kahvaltı yapar ordan beraberce geçeriz. Bir de hüseyin abi sen daha önce gittin giyim kuşam olarak neye dikkat edelim bota yağmurluğa filan gerek var mı kalın mı giyinelim ne yapalım ?

Alıntı Ahmet Sırrı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evvet abilerim öncelikle geç yazdığım için özür diliyorum biraz yoğundu son bir kaç gün ben kesim abi ile de konuştum biz adapazarına geliyoruz kahvaltı yapar ordan beraberce geçeriz. Bir de hüseyin abi sen daha önce gittin giyim kuşam olarak neye dikkat edelim bota yağmurluğa filan gerek var mı kalın mı giyinelim ne yapalım ?
    Ahmet Sırrı kardeşim Adapazarı'na gelecek olmanıza sevindim. Sizin yol biraz uzuyor gibi ama İbrahim abi'nin orda hep birlikte kahvaltı yapmanın keyfi başka olur. En çokta İbrahim abi mutlu olur. Kardeşim en son geçen sene 29 Ekim'de gittik. 1 metreye yakın kar vardı. arabayı zor çıkardık. Renault Kangoo vardı ve kar zinciri takmak zorunda kaltık lastiklere, bazı yerleri geri geri giderek çıktık. Şu anda kar yoktur ama hava serin olacaktır. Sakarya sıcak ama normal t-shirt ile gelinebilir ama yayla için ince bir mont yada yağmurluk yeterli olacaktır. En azından yanınızda bir mevsimlik bir mont, yağmurluk iyi olur. Bota gerek yok belki ama yine su geçirmez tarzda bir ayakkabı iyi olacaktır. Bugün biraz yağmur yağdı, yaylada yarın da yağmur yağabilir ve ıslak-çamur olma olasılığı yüksek. Hazırlıklı gelmekte fayda var.
    NeVeR SaY NeVeR

Güzel bir gün oldu. Katılan herkese teşekkürler!
    Şuraya bir tane fotoğraf bırakayım

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  KOR_8036 (Large).jpg
Görüntüleme: 5
Büyüklüğü:  700.5 KB (Kilobyte)
ID:	18418
    NeVeR SaY NeVeR

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345