ÖNERİ / GÖRÜŞ Bahar geldi. Ne yapsak? Nerelere gitsek?
Close
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Bahar geldi. Ne yapsak? Nerelere gitsek?

Merhaba,

Arkadaşlar Bahar geldi. Cumartesi ve Pazar günlerini içine alacak şekilde, iki günlük, doğayla baş başa olabileceğimiz bir organizasyon düşünelim? Şöyle kamplı- çadırlı filan. Belirlenecek bir trekking parkurunda.... Fotoğraf ve doğayla iç içe bir kaçamak.... Baharı ıskalarsak, sonbaharda da olabilir. Sırt çantalarımızı, çadırlarımızı, filan yanımıza alıp bir kamp yapalım.. Ucundan Bushcraft'a bulaşalım. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta.... Bol bol da fotoğraf çekeriz. Forumdaşların farklı cicilerini de kurcalarız. Ne dersiniz?

abi iyileştiniz inşallah, iş güç de yok tabii, ooh gez bakam gezmek için kötü bir dönem havalar tam oturmadı..çadır olmaz..

günübirlik sakarya yayla seçeneği var burada düzce efteni gölü+ güzeldere şelalesi olabilir..ikisine de gitmedim ama turizm rotası.. yani kötü değilidir sanırım..

Aynen öyle Kesim. Kafamı dinliyorum... Ayağım daha iyi. Yürüyüşlere başladım. Balığa filan gidiyorum. haftada 2 gün tanıdıkların bahçelerine gidiyorum. Ufak çaplı günübirlik kamp yapıyoruz. Bir yandan da uzun süredir sürüncemede olan şahsi işlerimi hallediyorum. Tatil iyi geldi. Ama yakında başlarım yine çalışmaya.

Bahar geldi. Ne yapsak? Nerelere gitsek?

Herkese merhaba,
    Uzun zaman oldu bir selam vermeyeli, herkes iyidir umarim. Gunubirlik bir gezi olursa katilmayi cok isterim, yer farketmez memleketin her kosesi ayri guzel

hiking yapabiliriz. mesela kaz daglarinda 1 gun yuruyup 2. gun de cevredeki yerleri gezebiliriz. Cevredeki yerler: asos vb. kucuk yerlesimler...19 mayis cumaya geliyor. 3 gunluk bir tatil programi hazirlanabilir.

Alıntı denizeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle Kesim. Kafamı dinliyorum... Ayağım daha iyi. Yürüyüşlere başladım. Balığa filan gidiyorum. haftada 2 gün tanıdıkların bahçelerine gidiyorum. Ufak çaplı günübirlik kamp yapıyoruz. Bir yandan da uzun süredir sürüncemede olan şahsi işlerimi hallediyorum. Tatil iyi geldi. Ama yakında başlarım yine çalışmaya.
    Hayirdir abi ayaktan bir operasyonmu gecirdin; benmi kacirdim haberim yok,
    Cok cok gecmis olsun abi acil sifalar,
    Kesim abinin dedigi gibi sakarya yayla olacak insallah ama temmuzda diye biliyorum. Arada ramazan var, bu aralikta olursa olur ramazanda kimse kimildamaz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Işığınız bol olsun.

Alıntı Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirdir abi ayaktan bir operasyonmu gecirdin; benmi kacirdim haberim yok,
    Cok cok gecmis olsun abi acil sifalar,
    Kesim abinin dedigi gibi sakarya yayla olacak insallah ama temmuzda diye biliyorum. Arada ramazan var, bu aralikta olursa olur ramazanda kimse kimildamaz.

Operasyondan köşe bucak kaçıyorum. Tendinit diye bir illetten muzdaribim uzun süredir. Çalışırken giymek zorunda kaldığım kösele ayakkabılar ve tüm gün ayakta kalmak tetikliyordu sanırım. Son zamanlarda outdoor bot giymeye başladım. Çok zorlamadan sürekli çalıştırıyorum sol ayağımı. Uzun trekking kere başladım. Dağ tepe dolaşıyorum artık. Sırt çantalı bu yürüyüşlerde Baton kullanıyorum. Oldukça rahatlattı beni.