HAVADAN SUDAN Canon mu Nikon mu? Hangisini tercih edersiniz ? - Sayfa 2
Close
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 21 ile 27 arası
    Alıntı kenankarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru tabikide Ben sadece bu iki marka arasından hangisini tercih ederdiniz onu öğrenmek istedim
    Biz karışık kullanıyoruz.

---------------------
    Rumorsçu Geldi Haanım!

Bence bu tür yanlı reklam forumu kirletmiştir! Şu saatten sonra çitilemek lazım bi sayfayı. Sonrasında mikroplar ölsün diye yüksek derecede ütülemek de lazım.
    Kendi reklamını yaparken bir de 2 marka ile kısıtlamak falan. Bu markaların reklam ve tanıtım bütçeleri yetersiz mi bir de birileri kendilerine reklam yapmayı görev adlediyor ?
    Aynalı kemer ince bele, bu can kurban tatlı dile !.. (Barış Manço)
    Aynasız makina her bedene, bu can kurban çok yüklenmeyene !.. (CiddiBiri)
    Olympus m43 sistem kullanıcı grubu - http://yap-poz.com/vbfrm/group.php?groupid=5

belki iyiniyetle açılmıştır diye ellemedim.. doğrudan reklam değil sonuçta..

Çok güzel zeytin var elimde indirim yaparım.

Bende reklam yapayım.

---------------------
    Rumorsçu Geldi Haanım!

Alıntı Semih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel zeytin var elimde indirim yaparım.

Bende reklam yapayım.
    gercekten mi? sizin aile zeytin isiyle mi ugrasiyor? bene de lazim zeytin yagi, sofralik zeytin filan. perakende satisiniz var mi? piyasadakilere hic guvenemiyorum. premium sofralik zeytin diye satiyorlar icinde aycicek yagi var. acik satilan butun zeytinlere, parlasin siye sebze yagini basiyorlar. 1-2 markanin tenekesini buldum onlar da BPA-free degil galiba. Bulamadim ya la dagru duzgun zeytin urunu.

Kesim Abi' de Bolu dan günlük yımırta gönderiyor. İlgilenen olursa irtibata geçsin. Çift sarılı hemde.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler