YARIMA TFSF Onayl Fotoraf Yarmalar - Sayfa 4
Close
Sayfa 4/4 lklk ... 234
67 sonutan 61 ile 67 aras
    Alnt Cankat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya Kesim abim ben de "rezillik bunlar ne byle" demiyorum ama bir eyler de rahatsz etmiyor deil. imdi mesela -ben mi dar grlym bilmiyorum- konu su ve hayat yada her neyse 3. olan fotoraf balkondan ekilmi en dznden kar fotoraf(manzaras falan demiyorum). Yani hadi kar da suyun bir formu dedik ve konuya dahil ettik. nstagramda bile ben bundan kat kat daha iyi bir sr fotoraf bulurum. Devam edersem mesela bir su damlas fotoraf da sergileme alm(isim yazmayaym ama listeden 19. foto). O fotoraftaki damla, damla deil, damlann transformers. Bala dikkat edersen su hayatn her karesinde. Ama o damla fotoraf hayatn hi bir karesinde yok nk doal deil. Adam elektronik damlatcyla makro lensle vs. kurmu setupn ekmi stdyoda vallahi dibim de dt ne yalan syleyeyim. Ha niye bunu diyorum nk ben de damla fotoraf gnderdim yarmaya ama niye gnderdim? Safi "meraktan". Hani acaba jri duyguyu, dnceyi, fikri mi nemsiyor yoksa grsellikle gz boyayan ama iin bo bir fotoraf m diye ki benim gnderdiim fotoraf tam anlamyla bo sadece sradan bir damla. Ha sonu akland bana bir ey yok. Hah dedim bak adamlar fikri nemsiyor ne gzel yle damlatp damlatp ekmek olmaz. Sonra da dier arkadan stdyosunda bilmem ka dolarlk elektronik damlatcsyla, softboxlarn arasndan bilmem ka mm makro lensiyle ektii dier fotoraf grdm. O zaman hay ben sizin yarmanza da jrinize de dedim. Bilmem ok mu tepki gsteriyorum ama madem damla fotoraflarna da sergileme veriyorsun az biraz dn bu adam bunu hangi artlarda ekmi diye. Sonuta kimse kusura bakmasn o fotoraf eken adam deil ekipman. Ama ben fotorafm odamda masa lambasyla fenerle aydnlatp frn kabnn iine buzdolab poetinden delik ap damlatarak 500 fotorafn sonunda elde ettim. Dnya apnda yarmalarda dl alm fotoraf otoritesiysen eer jri olarak ssl psl damla fotoraf da gzn boyamayacak.

Hakszsn de hadi imdi
    Kar fototaf konusunda bende ayn fikirdeyim, damla konusunda da yleyim, evet gzel ama bir konusu yok bence, fotoraf baka platformda da grdm bu arada, bende gnderecektim uzun bir elale pozlamas vakit geti
    Fotoraf ekmek, insann akln, gzn ve yreini ayn hizaya getirmesidir. Bu bir yaam tarzdr. Henri Cartier Bresson

AVUKAT TAHR EL ANISINA DZENLENEN HUKUKULAR ARASI FOTORAF YARIMASI SONULANMI

ekteki linkte yarsma fotograflarn bulabilirsiniz.

http://www.barobirlik.org.tr/Detay68911.tbb
    Inz bol olsun.

--- SKF Trk; zler ve aretler Fotoraf Yarmas (bavuru klavuzu ve formu) http://www.tfsfonayliyarismalar.org/...etay.asp?s=230

Alnt vecihibey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    --- SKF Trk; zler ve aretler Fotoraf Yarmas (bavuru klavuzu ve formu) http://www.tfsfonayliyarismalar.org/...etay.asp?s=230
    Ben ayasofya koridorlar ile katlaym bakalm ne olacak
    Fotoraf ekmek, insann akln, gzn ve yreini ayn hizaya getirmesidir. Bu bir yaam tarzdr. Henri Cartier Bresson

nanr msn, tam Hakan abilik bi yarma demitim.. Hatta bu daha da ilgin senin iin bile paylatm diyebilirim..
    Alnt Hakan enbaheli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben ayasofya koridorlar ile katlaym bakalm ne olacak

Alnt vecihibey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nanr msn, tam Hakan abilik bi yarma demitim.. Hatta bu daha da ilgin senin iin bile paylatm diyebilirim..
    nanrm Onur neden inanmayaym eyvallah,bu arada ben harbi harbi gndereceim bu fotoraf oraya yanna bir kata silet koyarm eminnnden

bende ansm deneyeyim 2 3 yarma dnda tecrbem olmad hep son gn kardm

Sayfa 4/4 lklk ... 234