genel Nikon D750 Kutu Alm - Sayfa 7
Close
Sayfa 7/7 lklk ... 567
130 sonutan 121 ile 130 aras
    Nikon bir aklama yapm. Avrupa ve ABD'de satlan belli seri numaral D750'leri tamir iin.geri aryormu.

Tabii spotlar iin bir ar yok. Yine de Trkiye'de ki distribtrle bir konumak lazm..

http://www.dslrbodies.com/newsviews/...0-service.html

rn yapan da hatay yapan da nikon.. garantili spot fark u olmal. retim hatalarna kar belli bir paray demi kii yararlanabilsin, spot alp o cret farkn demeyen kii yararlanamaz. buras anlalr ama burada sorun retim hatas deil ki tasarm hatas.yani i batan yanl.

yle bir sinir oldum ki trk nikonda hala d750 bilmem ne kyas yaplyor, neyini yapyorlar ki, kimsenin de satmamas lazm haber duyulduktan sonra..

piyasada kalacak her hatal rn nikon imajn zedeler..

Fatihim hayirli ugurlu olsun iyi gunlerde kullan. Umarim senin govde sorunlulardan degildir ...

Bol fotograf cek

ok saol cartman ama malesef sorunlulardan. Nikon servisini bu hafta arycam bakalm ne diycekler

Insallah kolay cozulur. Basin agrimadan guzel gunlerde kullanirsin

Aznce nikon servisini aradm bu durumla ilgili yine, cret karlnda yapabiliriz gnderin, Daha nce gnderen olmad iin fiyat veremiyoruz dediler. Sonra aklma geldi, neden odak foto akdm yeri aramyorum
    Aradm kendisi yoktu ama konutuum kii unu syledi. Nikona para daha gelmediinden haftaya balancak tamirat, sen haftaya bize gnder biz nikona gtrr yaptrrz dedi.. Dedim adamsn bakalm bu sorunu nikon nasl halledicek

Fatih, belki daha nce baka bir balkta yazdn ama ben grmediimden soruyorum. ne yaptn? halledebildin mi d750 deki problemi? eger ki olduysa nasl imdi ? memnun musun aletten?

Abi kargoya pek gvenmediimden istanbula kendim gelmeyi bekliyorum. Yaknda gelicem in ozaman kendim gtrcem. Ama aletten gayet memnunum, ok fazla kullanmadm ama daha hi o parlama sorunu denk gelmedi. Bulumalardan birinde denk gelirsek denersin abi

merak ediyorum aleti gerekten. dediin gibi bir bulumada mncklarsam nasl bir cihaz olduguna dair fikir oluur kafada.

Sayfa 7/7 lklk ... 567